Obserwatorium Zarządzania zakończyło pierwsze prace przygotowawcze do kolejnej edycji Digital Learning Congress 2014 i uruchomili zapisy na tę naprawdę wartą odwiedzenia  konferencję. Poniżej kilka informacji o kongresie.

Chociaż coraz więcej polskich firm decyduje się na wdrażanie rozwiązań digital learningowych, w naszym kraju wciąż dominują mało interaktywne sposoby motywowania pracowników. O tym jak rozwijać i angażować w zadania swój zespół wykorzystując nowe technologie, już 24 października w Warszawie podczas III edycji Digital Learning Congress.

kongres201404

Włączanie szkoleniowych platform grywalizacyjnych czy aplikacji Web 2.0 w rozwój i angażowanie kadr w miejscu pracy to powszechnie stosowane praktyki w krajach Europy Zachodniej i USA. Materiały wideo czy narzędzia społecznościowe umożliwiają bowiem zaangażowanie nieograniczonej ilości pracowników, naukę w dowolnym miejscu i czasie, a także bieżące monitorowanie ich wyników. Ponadto, z innowacyjnym podejściem do rozwoju zespołu łatwiej zostawić w tyle konkurencję. W dobie błyskawicznego przepływu informacji o przewadze decyduje sprawne przekazywanie odpowiednio wyselekcjonowanych treści. 

Tegoroczna edycja Digita Learning Congress skupia się na tematach związanych z:

  • wykorzystaniem systemów grywalizacyjnych i social learning w angażowaniu kadr
  • sposobom przekazywana wiedzy i zarządzania nią poprzez narzędzia WEB 2.0
  • budowaniem środowiska uczenia się w organizacji
  • zastosowaniem urządzeń mobilnych oraz multimediów do przekazywania i zarządzania cyfrową wiedzą w firmie

Digital Learning Congress odbędzie się 24 października na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Więcej informacji o congresie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *